— ALUSTAVA KOKOUSAIKATAULU —

Lahden Nuorkauppakamari pidättää oikeudet muutoksiin

Perjantai 24.9.2021

12.00-14:00 Vaalivalmennus
12:00 ‐ 16:00 JCI Koulutus
14:00 - 16:00 Yritysvierailu Salpakierto Kujalan toimipiste
15:00 ‐ 20:00 Kokoustoimisto (aula)
16:00 - 18:00 Koulutus
17:00 Puheenjohtajakokous
17:00-19:00 3LED DP-koulutus
18:00 - 19:30 Start‐koulutus + First Timers
20:00 ‐ 24:00 Tulojuhla Lahti Wise, Käkriäiskisa

Lauantai 25.9.2021
5:55 Aamureippailu
7:00 - 11:00 Aamiainen
8:30 - 9:00 Morning Show
9:00 - 16:00 Senaattoriohjelma
8:30 ‐ 9:30 Tradeshow‐alueen pystytys
9:00 ‐ 11:00 Debatin alkuerät
9:00 - 9:10 Tilaisuuden avaus
9:15 - 10:00 Key Note 1 : Johanna Haverinen, Lahti Energia
10:00 - 10:45 Key Note 2: Helena Karhujoki, Valio
11:00 - 12:00 Sähköautopaneeli: Tulevaisuuden liikkuminen
09:30 ‐ 16:00 Tradeshow‐alue auki (aula)
12:00 ‐ 13:00 Strategia-lounas / lounas
13:00 - 14:00 SNKK-koulutus/kumppanipuheenvuoro
13:00 - 14:00 KeyNote 3: Katri Peuralinna
14.00 ‐ 15:30 Vaalitentti ja ehdokaspaneeli
14:00 - 15:00 Koulutus
15:30 ‐ 16:30 Debatin finaali
19:30 ‐ 22.00 Iltagaala
22:00 Gaalan jatkot

Sunnuntai 26.9.2021
09:00 ‐ 12:00 GA - Alueen vaalikokous
10:00 - 11:00 Koulutus